Регистрираните потребители имат достъп до пълната база на форума като виждат всички теми и публикации.
Регистрация във форума се допуска единствено за членове на БНФМ.

За членство в БНФМ - натиснете тук 
За регистрация във форума - натиснете тук

Добре дошли, Гост
Username: Парола: Запомни ме
БНФМ :: Регионален клуб Бургас
  • Страница:
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

ТЕМА: Хънтинг среща Ясеново 12-13-14 май

Хънтинг среща 07-08 Маѝ 2016 с.Ясеново-Бургас 14 Май 2017 20:03 #55356

• mitko
  • mitko's Avatar
  • Офлайн
  • Член на УС на БНФМ
  • Получени благодарности 5695
Благодарности и от троянската група. Прекрасен купон стъкнаха Мехмед и приятелите му от Бургаското крило на БНФМ.
СТАНИ ЧЛЕН НА БНФМ. ОБЕДИНЕНИЕТО ПРАВИ СИЛАТА

Измяната на престъпния режим е патриотизъм, а патриотизмът по отношение на престъпна държава - това е измяна!
Администраторите са забранили публикуването за гости.
Следните потребители изказаха благодарности: Slavitoooo, comander, djendaka, bobo, FLORE, miro1113, rublata, Djenko

Хънтинг среща 07-08 Маѝ 2016 с.Ясеново-Бургас 14 Май 2017 21:02 #55358

• zempar
  • zempar's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Получени благодарности 2425
Първо искам да се извиня, ако съм се изтървал и съм казал нещо свястно :) , в повечето хора живеят по две и повече личности , а моя оня другия кат пие и само простотии прави :)
Сетне искам да благодаря на Бургаския клуб, Мехмед, Джендака, БРАТЯТА и на всички постарали се да организират сбирката, ставате все по-добри в тая област, направо на профи ниво. Изкарах си чудесно, даже сутришното главоболие беше някак си по-сладко :) .
Следните потребители изказаха благодарности: Slavitoooo, djendaka, nasko75, mitko, bobo, mikreto, miro1113, Radislav, Djenko

Хънтинг среща 07-08 Маѝ 2016 с.Ясеново-Бургас 14 Май 2017 21:32 #55360

• bobo
  • bobo's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Получени благодарности 6137
kaveiros писа:
Юровизиата добре, ама ного лоши фотографи имате там бе
Липсваш,Митак-липсваш! :)
Следните потребители изказаха благодарности: mitko

Хънтинг среща 07-08 Маѝ 2016 с.Ясеново-Бургас 14 Май 2017 21:36 #55361

• bobo
  • bobo's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
zempar писа:
Първо искам да се извиня, ако съм се изтървал и съм казал нещо свястно :) , в повечето хора живеят по две и повече личности , а моя оня другия кат пие и само простотии прави :)
Сетне искам да благодаря на Бургаския клуб, Мехмед, Джендака, БРАТЯТА и на всички постарали се да организират сбирката, ставате все по-добри в тая област, направо на профи ниво. Изкарах си чудесно, даже сутришното главоболие беше някак си по-сладко :) .
Да бе-и на мен по-ми отърва,да се оправдавам с "оня другия" :lol: ...В 90 процента "оня другия " е истинския!!! :woohoo:
Последна промяна: 14 Май 2017 21:37 от bobo.
Следните потребители изказаха благодарности: zempar, djendaka, mitko, miro1113

Хънтинг среща 07-08 Маѝ 2016 с.Ясеново-Бургас 14 Май 2017 21:56 #55363

• djendaka
  • djendaka's Avatar
  • Офлайн
  • Член на УС на БНФМ, Председател на БНФМ регионален клуб Бургас, Модератор в уебсайта на БНФМ
  • Получени благодарности 6096
След дълга мъчителна борба душата ми започна да се връща в тялото и в интерес на истината още от обяд се мъча да напиша нещо :lol: .. Значи за организаторите мога да кажа че по добре не можеше и да бъде освен че ще ги поздравя искам да им се извиня че всичко остана изцяло на тях и само те си знаят какво им е било . Още веднъж изказвам специални благодарности на Мехмед и Джери неговата съпруга . Агнето както винаги беше най доброто което съм ял дроб сърмата също и въпреки цялата хамалогия имаше и агнешка чорба :cheer: . Благодарности и за най добрите земеделци братята Везир, Херцонес и Кастрон осигурили на хубавата и свежа салта и донякъде тази салата обърка нещата че на всички днес да им е лошо ама то може ли салата без ракия :lol: . Не минахме и без питките на бат Мишо фурната . Мога да благодаря до утре сутринта ама ще спра с това да благодаря на всички колеги и приятели дигнали се от стотици километри да ни уважат мероприятието . Сбирката от регионална стана национална , гости имахме от Троян , Габрово, Шумен , Провадия , Варна , Пловдив и още къде ли не , надявам се всички да са се чувствали така както аз . Живи и здрави да сме следваща спирка Националния събор в Сливек 2-4 така , че имате достатъчно време да възстановите нивото на кръвта в тялото си :lol:
Следните потребители изказаха благодарности: Slavitoooo, mitko, bobo, FLORE, miro1113, Radislav, messor, rublata, Djenko

Хънтинг среща 07-08 Маѝ 2016 с.Ясеново-Бургас 14 Май 2017 22:07 #55364

• bobo
  • bobo's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
djendaka писа:
След дълга мъчителна борба душата ми започна да се връща в тялото и в интерес на истината още от обяд се мъча да напиша нещо :lol: .. Значи за организаторите мога да кажа че по добре не можеше и да бъде освен че ще ги поздравя искам да им се извиня че всичко остана изцяло на тях и само те си знаят какво им е било . Още веднъж изказвам специални благодарности на Мехмед и Джери неговата съпруга . Агнето както винаги беше най доброто което съм ял дроб сърмата също и въпреки цялата хамалогия имаше и агнешка чорба :cheer: . Благодарности и за най добрите земеделци братята Везир, Херцонес и Кастрон осигурили на хубавата и свежа салта и донякъде тази салата обърка нещата че на всички днес да им е лошо ама то може ли салата без ракия :lol: . Не минахме и без питките на бат Мишо фурната . Мога да благодаря до утре сутринта ама ще спра с това да благодаря на всички колеги и приятели дигнали се от стотици километри да ни уважат мероприятието . Сбирката от регионална стана национална , гости имахме от Троян , Габрово, Шумен , Провадия , Варна , Пловдив и още къде ли не , надявам се всички да са се чувствали така както аз . Живи и здрави да сме следваща спирка Националния събор в Сливек 2-4 така , че имате достатъчно време да възстановите нивото на кръвта в тялото си :lol:
Искрени чест и почитания от мен,за всички ,които си изредил!
Това ,което правят,и винаги са го правили,е достойно за уважение..!!!
ПП-Само ,тоя ,от братята....-с мустаците ...
-Той ми е малко съмнителен...ма-както и да е...! :lol: :lol:
Браво,хора!
Последна промяна: 14 Май 2017 22:10 от bobo.
Следните потребители изказаха благодарности: djendaka, mitko, FLORE

Хънтинг среща 07-08 Маѝ 2016 с.Ясеново-Бургас 14 Май 2017 22:45 #55370

• djendaka
  • djendaka's Avatar
  • Офлайн
  • Член на УС на БНФМ, Председател на БНФМ регионален клуб Бургас, Модератор в уебсайта на БНФМ
FLORE писа:

]
Голям майстор ! Всичко му идва отръки ама агне да ти направи равен няма неска гледам всичките с привързани ръце , викам да са копали не съм видял сигурно са си изпохапали пръстите с това агнешко :lol:
Следните потребители изказаха благодарности: Slavitoooo, nasko75, mitko, bobo, FLORE, miro1113, cat, Radislav, messor, rublata Виж още благодарили

Хънтинг среща 07-08 Маѝ 2016 с.Ясеново-Бургас 15 Май 2017 08:22 #55376

• kronos555
  • kronos555's Avatar
  • Офлайн
  • Не е член на БНФМ
  • Получени благодарности 654
И от мен едно голямо БЛАГОДАРЯ, организацията беше както винаги на ниво!
Следните потребители изказаха благодарности: mitko, FLORE, miro1113

Хънтинг среща 07-08 Маѝ 2016 с.Ясеново-Бургас 15 Май 2017 11:04 #55379

• zempar
  • zempar's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Получени благодарности 2425
11ката, нашето нападение зад кадър.
Доволното изражение е плод на вече получения хонорар, иначе не е толкова благ и хрисим :) .
Прикачени файлове:
Следните потребители изказаха благодарности: djendaka, mitko, FLORE, miro1113, Radislav

Хънтинг среща 07-08 Маѝ 2016 с.Ясеново-Бургас 15 Май 2017 12:47 #55380

• mitko
  • mitko's Avatar
  • Офлайн
  • Член на УС на БНФМ
  • Получени благодарности 5695
zempar писа:
Доволното изражение е плод на вече получения хонорар, иначе не е толкова благ и хрисим :) .
Е гати самодоволното изражение, като на еврейски банкер. :ohmy: :cheer: :whistle:
СТАНИ ЧЛЕН НА БНФМ. ОБЕДИНЕНИЕТО ПРАВИ СИЛАТА

Измяната на престъпния режим е патриотизъм, а патриотизмът по отношение на престъпна държава - това е измяна!
Следните потребители изказаха благодарности: bobo, FLORE, miro1113

Хънтинг среща 07-08 Маѝ 2016 с.Ясеново-Бургас 15 Май 2017 13:08 #55382

• Radislav
  • Radislav's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Получени благодарности 3186

И в края на срещата, когато вече си тръгвахме разузнаването излови един руски агент под прикритие с кодовото име "Серго" ,
При направената митническа проверка, освен един куфар с рубли ( има данни, че държи монопола на обмяната в тази валута) в шкафа с палачинките бяха открити и този чифт ЛАЧЕНИ обувки от крокодилска кожа.
На направеното запитване за целта на тези вещи, същият индивид отговори, че са за всички следващи полигони, които ще се състоят напред във времето...
Към настоящият момент няма повдигнато обвинение , а е наложена само глоба от 100 палачинки с мед.
" Когато правото се превърне в безправие, съпротивата е задължителна ! "
Последна промяна: 15 Май 2017 13:19 от Radislav.
Следните потребители изказаха благодарности: djendaka, mitko, bobo, FLORE, miro1113, messor, rublata

Хънтинг среща 07-08 Маѝ 2016 с.Ясеново-Бургас 15 Май 2017 13:22 #55383

• rublata
  • rublata's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Получени благодарности 5081
Radislav писа: ...`````` Обяснете че с такива лачени патъци се идва на готов изграден полигон,където всички го обичат и питат за такъв,без да са вложили грам труд и уважение към създателите му,че затова съм си ги взел,да услужвам на тия търсачи ,които са си ги забравили в къщи ,иначе,аз лично изказвам УВАЖЕНИЕ ,към създателите на свободни полигони
Следните потребители изказаха благодарности: djendaka, mitko, bobo, FLORE, miro1113, Radislav, messor

Хънтинг среща 07-08 Маѝ 2016 с.Ясеново-Бургас 15 Май 2017 21:08 #55390

• djendaka
  • djendaka's Avatar
  • Офлайн
zempar писа:
Как няма да е доволен отмъкнал цяла тава с дробсърма , че и сам си я хапнал после :cheer:

Хънтинг среща 07-08 Маѝ 2016 с.Ясеново-Бургас 15 Май 2017 21:36 #55392

• dertlibey
  • dertlibey's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Получени благодарности 1569
След тежките рани и аз да драсна нещо,че най тежко раненения май бях Аз.Направо се чувствах все едно съм настъпвал Мина. :S Благодаря и Аз на всички колеги които уважиха мероприятието и се радвам,че са останали с добро впечатление.Живот и здраве догодина пак.
КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА ФЕДЕРАЦИЯТА ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ
Хънтинг среща 07-08 Маѝ 2016 с.Ясеново-Бургас
Последна промяна: 16 Май 2017 06:43 от dertlibey.
Следните потребители изказаха благодарности: mitko, bobo, FLORE, miro1113, Radislav, messor, Djenko

Хънтинг среща 07-08 Маѝ 2016 с.Ясеново-Бургас 15 Май 2017 21:47 #55393

• dertlibey
  • dertlibey's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Получени благодарности 1569
В джипа ми имаше една тава,искам да разбера кой ми я сви.Флоре ти не ми каза и едно довиждане да не си я свил и избягал?Като пристигна,първо при мен дойде да ме питаш,какво е менюто...а не те видях кога си тръгна.Заподозрян си за кражба на дроб сармата.Ако си го взел кажи за къде е?За вкъщи или за Гробището!!! :lol: :lol: :lol:
КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА ФЕДЕРАЦИЯТА ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ
Хънтинг среща 07-08 Маѝ 2016 с.Ясеново-Бургас
Последна промяна: 16 Май 2017 06:45 от dertlibey.
  • Страница:
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Модератори: Slavitoooo, djendaka, FLORE, Ilia, yaponetsa, skita6t, hektor, dertlibey, admin

Контакти

Илия Илиев

Председател на Българска национална федерация по металдетектинг

Ловеч 5500

Ул. Цар Освободител 33, ет. 2, ап. 3

Тел. 0898584502

Електронна поща: info@metaldetecting.bg

Иван Джендов

Заместник-председател на Българска национална федерация по металдетектинг

Тел. 0887933802

Георги Георгиев

Адвокат