Добре дошли, Гост
Потребителско име: Парола: Запомни ме
  • Страница:
  • 1

TOPIC: Антени за откриване на Метал

Антени за откриване на Метал 09 Юли 2012 00:51 #8257

• Ekolog
  • ( User )
  • Ekolog's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Публикации: 86
  • Одобрения 6
OMNITRON DTR-V6, ELECTROSCOPE,VAR3,и Багети

Какво стана със този фантастичен уред Омнитрон?
За тези който не знаят,или са забравили това е TR уред със антени който е разработван цели 15г.
От 1968г и пуснат на пазара1985г,който има обхват до 300м в диаметър,и дълбочина до 3м.
Като допълнително усилване на приемника се очертава и биополето на Човека,колко по силно е то, чувствителността е по голяма.Има 4 програми на търсене -злато,сребро,бронз/мед и желязо.Намира също и малки предмети.
Със него са намерени доста съкровища по цял свят,но не всеки може да работи със такъв уред.
Въпроса ми е,някой има ли информация работи ли се още със него,и дали наистина има такова обширно поле на действие както твърдят.В Гърция между Кавала и Ксанти намерили 50кг злато със Омнитрон,който образувал линия на търсене от 800м?
Администратора на този форум е забранил публичното писане в него.

Антени за откриване на Метал 08 Мар 2014 13:32 #18622

• pechkata
  • ( User )
  • pechkata's Avatar
  • Офлайн
  • Член на БНФМ
  • Публикации: 169
  • Одобрения 26
Научно казано работи на теория смисъл на полигон локализира всичко но на практика все още го търся...
Локализирал съм с Омнитрона разсейки от монети и къщите в селищата но находка все още нямам поне за сега - не работя редовно с него имам го от 20 год. ползвам го предимно след жътва в нивите и през ранна пролет в горите...
Някой ако желае може да обменим опит... helpemo

Първото което искам да споделя че не знаем какво точно търсим че да го намерим смисъл какво е заровено колко карата е и каква честота да зададем на сканиращото ус/во...

5.60 kHz - 24 карата
5.50 kHz - 22 карата
5.40 kHz - 20 карата
5.30 kHz - 18 карата
5.20 kHz - 16 карата
5.10 kHz - 14 карата
5.00 kHz - 12 карата

Имах един такъв случай апарата беше включен на 5.6 kHz за 24 карата а разсейката от монети беше 20 карата и я подминах като аномалия - не знаех че има разсейка...
При повторно сканиране сигналите се появиха но това стана след пибиткане с детектори и табан...
Последна Редакция: 08 Мар 2014 13:36 от pechkata. Причина: правопис
Администратора на този форум е забранил публичното писане в него.
  • Страница:
  • 1
Модератори: Slavitoooo, djendaka, bati_jenko, skita6t, yaponetsa
Време за създаване на страницата: 0.277 секунди