Регистрираните потребители имат достъп до пълната база на форума като виждат всички теми и публикации.
Регистрация във форума се допуска единствено за членове на БНФМ.

За членство в БНФМ - натиснете тук 
За регистрация във форума - натиснете тук

Добре дошли, Гост
Username: Парола: Запомни ме
БНФМ :: Регионален клуб Бургас

ТЕМА: Бургаския клуб се събира

Отг:Бургаския клуб се събира 27 Дек 2013 17:08 #16256

• djendaka
  • djendaka's Avatar
  • Офлайн
  • Член на УС на БНФМ, Председател на БНФМ регионален клуб Бургас, Модератор в уебсайта на БНФМ
  • Получени благодарности 6089
Днес се чух с няколко колеги и общо взето за сега бройката на сигурните е 4 ако има още желаещи а аз съм пропуснал някой нека да ми се обадят на телефона 0887 933 802 да се уговорим , още не съм избрал мястото на събитието всичко зависи от това колко човека ще се съберем и с какви коли ще се разполага , може би ще го измислим в неделя като се съберем на място или на по кафе :)
Администраторите са забранили публикуването за гости.

Отг:Бургаския клуб се събира 27 Дек 2013 19:27 #16261

• cat
  • cat's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Получени благодарности 1881
Аз съм желаещ за неделя ако Джендака няма против утре да му звънна по телефона да обясни къде ще се видим .

Отг:Бургаския клуб се събира 27 Дек 2013 20:03 #16263

• djendaka
  • djendaka's Avatar
  • Офлайн
  • Член на УС на БНФМ, Председател на БНФМ регионален клуб Бургас, Модератор в уебсайта на БНФМ
Нямам нищо на против , всички са поканени независимо дали са тясно или широко свързани с хобито дали са членове или не на федерацията , могат да заповядат утре ще обявя мястото на мини събор закриването нека все пак да поизчакаме потвърждението на останалите колеги за сега вече сме над 10 май ще стане подобаващо изпращане на годината :)

Отг:Бургаския клуб се събира 27 Дек 2013 20:18 #16264

• preskouuu
  • preskouuu's Avatar
  • Офлайн
  • Блокиран
  • Получени благодарности 377
Яко там сме sshy sshy sshy sshy sshy

Отг:Бургаския клуб се събира 28 Дек 2013 13:19 #16276

• djendaka
  • djendaka's Avatar
  • Офлайн
За всички колеги от Бургас и региона и за всеки който желае да присъства , тъй като внимателно обсъдихме ловната обстановка в региона и колите с които разполагаме , с колегата Мехмет -DERTLIBEY решихме , да бъдем техни гости и да проведем мероприятието в региона на село Снягово . Сборния пункт ще е утре 29.12 в 10 часа на площада на село Снягово и по точно на кафето на 10 метра от него , така е най добре и за колегите от Месембрия и Анхяло :laugh: за тези които са от Бургас ще тръгнем в 9 от магазин Болеро бившата Европа в квартал Възраждане или в 9 . 15 на изхода на Бургас посока София бензиностанция Лукойл , за допълнителна информация на телефоните които съм оставил за връзка тук .
Следните потребители изказаха благодарности: Slavitoooo, Fastext

Отг:Бургаския клуб се събира 30 Дек 2013 17:24 #16339

• djendaka
  • djendaka's Avatar
  • Офлайн
И Бургаския клуб закри сезона макар и малко скромно , но под добрия и весел празничен дух :)

но търсенето бързо приключи след като с колегата Мехмет запалихме барбекюто

и всички смениха търсенето с хапка и пивка

и колкото и да ме е срам ще покажа и какво намерихме :laugh: sshy

Последна промяна: 08 Апр 2014 07:48 от djendaka.
Следните потребители изказаха благодарности: Slavitoooo, skita6t, mitko, Fastext, sdsds

Отг:Бургаския клуб се събира 30 Дек 2013 17:26 #16340

• djendaka
  • djendaka's Avatar
  • Офлайн
Ще чакаме и още снимки от колегата Мехмет той за сметка на мен не наблягаще толкова на чашката и овековечи по добре събитието :cheer:

Отг:Бургаския клуб се събира 30 Дек 2013 20:39 #16353

• cat
  • cat's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Получени благодарности 1881
Още малко снимки от събирането

http://media.snimka.bg/s1/3020/032284286.jpg?r=0

беше заровен бронзов диск с диаметър около 4 или 5 см първо на 35 см а после на 50 см заравяне и уплътняване на пръста

http://media.snimka.bg/s1/3020/032284488.jpg?r=0

http://media.snimka.bg/s1/3020/032284353.jpg?r=0

http://media.snimka.bg/s1/3020/032284377.jpg?r=0

http://media.snimka.bg/s1/3020/032284341.jpg?r=0

http://media.snimka.bg/s1/3020/032284422.jpg?r=0

http://media.snimka.bg/s1/3020/032284391.jpg?r=0
Последна промяна: 30 Дек 2013 20:53 от cat.
Следните потребители изказаха благодарности: Slavitoooo, skita6t, nasko75, deadman_, Nexus

Отг:Бургаския клуб се събира 02 Апр 2014 04:08 #18946

• Vasilev Si
  • Vasilev Si's Avatar
  • Офлайн
  • Не е член на БНФМ
  • Получени благодарности 6
Тук темата е добра.
Нещо предстоящо с Бургаския клуб скоро?
Времето се оправя и дето да ходим за риба, по добре на барбекю и mdet

Отг:Бургаския клуб се събира 10 Апр 2014 15:43 #19075

• djendaka
  • djendaka's Avatar
  • Офлайн
Скоро нищо се не очаква като масово мероприяти като си има на предвид сбирките които правим на клубът , за момента единственото голямо мероприятие което се очертава е регионалния събор септември месец в крайморие

Отг:Бургаския клуб се събира 26 Апр 2014 18:08 #19385

• djendaka
  • djendaka's Avatar
  • Офлайн
Вторник 29.04.14г с колегите ще направим сбирка , да обсъдим кой и с какво ще се пътува за Националния събор и съответно да се организират групи с цел по малко разходи . Сбирката ще е от 18 и 30 часа на същото място - механа Бели Нощи срещу входа на музикалното училище , който изпита трудност при намирането телефона ми е 0887 93 38 02
Следните потребители изказаха благодарности: Slavitoooo

Отг:Бургаския клуб се събира 29 Юни 2014 17:50 #21866

• djendaka
  • djendaka's Avatar
  • Офлайн
Вторник 01.07 с колегите решихме да направим по офицялно събиране с цел да обсъдим подготовката за наближаващия морски събор и евентулно ако има някакви други предложения за мястото да се споделят защото времето напредна доста и без да се усетим ще се извъртят оставащите 2 месеца а подготовката изисква време . Часът на сбирката ще е 18. и 30 а мястото е същото - механа Бели Нощи в квартал Братя Миладинови срещу входа на музикалното училище .
Следните потребители изказаха благодарности: Slavitoooo, emoxristov

Отг:Бургаския клуб се събира 11 Юли 2014 04:57 #22013

• adler
  • adler's Avatar
Djendaka, ще има ли скоро сбирка на Бургаския клуб? Аз още нямам МД, но до няколко месеца смятам да се влея в редиците ви :), а и гледам че се събирате на Бели нощи, което е буквално в задния двор , така че нищо не пречи да прескоча и да се запознаем , пък и някой съвет да ми дадете . Хайде със здраве и наслука ;)

Отг:Бургаския клуб се събира 11 Юли 2014 15:38 #22014

• djendaka
  • djendaka's Avatar
  • Офлайн
adler писа:
Djendaka, ще има ли скоро сбирка на Бургаския клуб? Аз още нямам МД, но до няколко месеца смятам да се влея в редиците ви :), а и гледам че се събирате на Бели нощи, което е буквално в задния двор , така че нищо не пречи да прескоча и да се запознаем , пък и някой съвет да ми дадете . Хайде със здраве и наслука ;)
Като има сбирка ще яоповестя тук защото сега лятото всеки е на някъде и редиците ни са доста поразредени а иначе не е лошо да дойдеш да се запознаеш нищо няма че нямаш още метал дететктор , там поне може да те насочим в някаква посока при избирането му :)

Бургаския клуб се събира 14 Юли 2014 19:12 #22063

• FLORE
  • FLORE's Avatar
  • Офлайн
  • Член на БНФМ и модератор в уебсайта на БНФМ
  • Получени благодарности 5000
Непременно ти трябва насока и правилна посока че аз като теб щях да се набутам с един апарат, няма да споменавам марки че ще стане една дебела и .................. :laugh:
Ванката ще ти помогне в избора най добре.
КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА ФЕДЕРАЦИЯТА ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ

Бранейки се срещу евреина, аз се боря за делото на бога.
Това, което не е добра раса на този свят е плява.
Модератори: Slavitoooo, djendaka, FLORE, Ilia, yaponetsa, skita6t, hektor, dertlibey, admin

Контакти

Илия Илиев

Председател на Българска национална федерация по металдетектинг

Ловеч 5500

Ул. Цар Освободител 33, ет. 2, ап. 3

Тел. 0898584502

Електронна поща: info@metaldetecting.bg

Иван Джендов

Заместник-председател на Българска национална федерация по металдетектинг

Тел. 0887933802

Георги Георгиев

Адвокат