Регистрираните потребители имат достъп до пълната база на форума като виждат всички теми и публикации.
Регистрация във форума се допуска единствено за членове на БНФМ.

За членство в БНФМ - натиснете тук 
За регистрация във форума - натиснете тук

Добре дошли, Гост
Username: Парола: Запомни ме
БНФМ :: Регионален клуб Бургас

ТЕМА: Бургаския клуб се събира

Отг:Бургаския клуб се събира 06 Фев 2012 23:44 #6579

• Slavitoooo
  • Slavitoooo's Avatar
  • Офлайн
  • Член на УС на БНФМ, Модератор в уебсайта на БНФМ
  • Получени благодарности 12932
asparuh написа:
Здравейте колеги,мога ли да ви попитам, как по точно си учреждавате клуб на местно ниво и регистрира ли се някъде /ако има някъде във форума инфо и не съм го видял се извинявам предварително/ Благодаря.
Клуб може да се учреди по следния начин :
събирате се 5-10 колеги в едно кафе добре ще бъде да присъства член на УС на федерацията
за да разясни законите и нещата които трябва да знаят търсачите за ситуацията в момента !
Клуб към БНФМ може да се учреди единствено от членове на БНФМ .
Клуба се узаконява по реда установен от закона !
За повече информация скайп : slavitoooo-bg
Последна промяна: 06 Фев 2012 23:45 от Slavitoooo.
Администраторите са забранили публикуването за гости.

Отг:Бургаския клуб се събира 15 Юли 2012 20:42 #8310

• djendaka
  • djendaka's Avatar
  • Офлайн
  • Член на УС на БНФМ, Председател на БНФМ регионален клуб Бургас, Модератор в уебсайта на БНФМ
  • Получени благодарности 6089
На 10.07 - вторник от 18:30 свиквам офицялно събрание на Бургаския клуб , присъствието на всеки член е задължително . На него ще обсъдим доста неща свързани със предстоящия събор и още неща свързани с клубът и хобито .
Последна промяна: 15 Юли 2012 20:54 от Slavitoooo.

Отг:Бургаския клуб се събира 16 Юли 2012 18:56 #8315

• djendaka
  • djendaka's Avatar
  • Офлайн
  • Член на УС на БНФМ, Председател на БНФМ регионален клуб Бургас, Модератор в уебсайта на БНФМ
Забравих да кажа , тези които са възпрепятсвани ще ги помоля да ми пишат тук до няколко дни за предложения и идеи как да изглежда логото на регионален клиб Бургас , за останалите неща които сме обсъждали на срещата ще бъдат оведомени тук или по телефона .

Отг:Бургаския клуб се събира 17 Авг 2012 21:51 #8602

• djendaka
  • djendaka's Avatar
  • Офлайн
Бургаския клуб вече си има и лого направено от колегата Deultum за което много му благодаря и единодушно избрано от колегите на бургаския клуб .
Прикачени файлове:
Последна промяна: 17 Авг 2012 21:55 от Slavitoooo.

Отг:Бургаския клуб се събира 17 Авг 2012 22:05 #8603

• djendaka
  • djendaka's Avatar
  • Офлайн
След като имаме вече лого решихме да си направим и тениски за събора на лицето ще е логото с размер 10 см а на гърбът тази снимка с размер 25/25 светът е зелен тениските са памук цената им е 9.50 лв за брой приемам заявки до сряда другата седмица за да има време за разкрояването им . Моля всички колеги желаещи да ме потърсят на посочения от мен телефон 0887 933 802
Прикачени файлове:
Последна промяна: 17 Авг 2012 22:06 от Slavitoooo.

Отг:Бургаския клуб се събира 17 Авг 2012 23:07 #8605

• NERON
  • NERON's Avatar
Ванка,една и за мен

Отг:Бургаския клуб се събира 17 Авг 2012 23:21 #8607

• Джони
  • Джони's Avatar
  • Офлайн
  • Блокиран
  • Получени благодарности 1498
djendaka написа:
Бургаския клуб вече си има и лого направено от колегата Deultum за което много му благодаря и единодушно избрано от колегите на бургаския клуб .
Браво!
Една фланелка и за мен. Ще ти я платя като дойда на събора - да си имам за спомен от събитието.

Отг:Бургаския клуб се събира 06 Дек 2012 11:42 #9730

• nasko75
  • nasko75's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Получени благодарности 181
Джони написа:
djendaka написа:
Честит празник, бургазлии!
Последна промяна: 06 Дек 2012 11:42 от nasko75.

Отг:Бургаския клуб се събира 08 Дек 2012 19:47 #9746

• djendaka
  • djendaka's Avatar
  • Офлайн
Мерси Насе подобаващо го отпразнувахме чак днеска взехме да се осъзнаваме :laugh:

Отг:Бургаския клуб се събира 03 Ян 2013 22:40 #10088

• djendaka
  • djendaka's Avatar
  • Офлайн
Другата седмица на 08.01.2013 г. - вторник ще се проведе официално събрание на колегите от Бургаския клуб . Мястото е същото за тези които не са идвали механа Бели нощи срещу спортното училище , часът е както до сега 18 . Разбрахме се с много от колегите да се видим да изпием по едно питие , също така в мен ще има стикери за подновяване на членството и молби за новите членове които ще приемем . Всички са поканени !

Отг:Бургаския клуб се събира 04 Ное 2013 10:15 #15006

• djendaka
  • djendaka's Avatar
  • Офлайн
На 5.11.2013г. - втрорник от 18.30 ще се проведе събрание на Бургаския клуб , ще ви запозная с темите разисквани на годишното събрание и какво е свършила федерацията през изминалата една година . Всеки ще може да поднови членския си внос а тези които не са членове могат да попълнят заявления за членство . Тази година членския внос остава непроменен и отново е 20лв. също така ще се обсъди и евентуално присъствие на протеста в София . Мястото на сбирката остава не променено за колеги които не са от Бургас , да ми се обадят на телефона и ще ги посрещна
Следните потребители изказаха благодарности: Fastext

Отг:Бургаския клуб се събира 24 Дек 2013 19:20 #16207

• cat
  • cat's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Получени благодарности 1881
Бургаския клуб кога ще се събира пак ?

Отг:Бургаския клуб се събира 26 Дек 2013 18:22 #16230

• djendaka
  • djendaka's Avatar
  • Офлайн
Принципно се събираме всеки вторник с изключение на летните месеци в които сбирките са през една или две седмици , тъй като следващия вторник се пада 31.12 няма как да се събираме и за тази година сбирките приключиха , на предната сбирка имаше предложение да направим един съвместен излет с цел закриване официално на годината и там да си направим пикник но тъй като днес се върнах в Бургас още с никой от колегите не съм се свързал и не знам дали ще се осъществи подобно събитие , след като разбера дали ще има ще го публикувам тук .

Отг:Бургаския клуб се събира 26 Дек 2013 18:51 #16231

• preskouuu
  • preskouuu's Avatar
  • Офлайн
  • Блокиран
  • Получени благодарности 377
Да Ванка дай да измислим нещо по въпроса да се съберем повече хора и да организираме нещо съвместно ще е супер mdet mdet mdet mdet mdet mdet sshy sshy sshy sshy :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Отг:Бургаския клуб се събира 26 Дек 2013 20:27 #16235

• cat
  • cat's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Получени благодарности 1881
Само кажете къде и кога .
Модератори: Slavitoooo, djendaka, FLORE, Ilia, yaponetsa, skita6t, hektor, dertlibey, admin

Контакти

Илия Илиев

Председател на Българска национална федерация по металдетектинг

Ловеч 5500

Ул. Цар Освободител 33, ет. 2, ап. 3

Тел. 0898584502

Електронна поща: info@metaldetecting.bg

Иван Джендов

Заместник-председател на Българска национална федерация по металдетектинг

Тел. 0887933802

Георги Георгиев

Адвокат