Регистрираните потребители имат достъп до пълната база на форума като виждат всички теми и публикации.
Регистрация във форума се допуска единствено за членове на БНФМ.

За членство в БНФМ - натиснете тук 
За регистрация във форума - натиснете тук

Добре дошли, Гост
Username: Парола: Запомни ме

ТЕМА: Голден маск 5

Голден маск 5 31 Ян 2017 09:04 #51775

  • zempar
  • zempar's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Мнения: 1273
  • Получени благодарности 2436
За какво развитие става въпрос.
От Микрон произвеждат машини с процесор, дисплей и собствен софтуер преди повече от 7-8 години сигурно.
Администраторите са забранили публикуването за гости.
Следните потребители изказаха благодарности: hektor, djendaka, FLORE, miro1113

Голден маск 5 31 Ян 2017 09:37 #51779

  • lefter
  • lefter's Avatar
  • Офлайн
  • Блокиран
  • Мнения: 892
  • Получени благодарности 1439
Е Флоре,кво ша му е на Влади Монтански,по 1бонче на бройка,100на глупака-100бона,айде ново X6.А с новата Маскъръ 6,може и апартаменче в Созопол за лятото,че той обича таз дестинация.Чудя са как на Владко не му е хрумнала гениалната идея за първи подводен български детектор, примерно Golden Mask-Neptun.Може да избие рибата(буквално)из Черно море.
Администраторите са забранили публикуването за гости.
Следните потребители изказаха благодарности: djendaka, FLORE

Голден маск 5 31 Ян 2017 10:34 #51781

  • FLORE
  • FLORE's Avatar
  • Офлайн
  • Не е член на БНФМ
  • Мнения: 2402
  • Получени благодарности 5022
То за тЪз работа се искал акЪл да имаш.
Като гледам как е тръгнал се развива ще забрави Созопол, а за подводен той вече е предприел в тази насока, разбрах че новата маскЪрЪЪЪЪ издържа и на дъжд, само не оточняват какъв е дъжда метеоритен ли, или .... :woohoo: :woohoo: :woohoo:
КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА ФЕДЕРАЦИЯТА ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ

Бранейки се срещу евреина, аз се боря за делото на бога.
Това, което не е добра раса на този свят е плява.
Администраторите са забранили публикуването за гости.
Следните потребители изказаха благодарности: Slavitoooo, djendaka

Голден маск 5 31 Ян 2017 10:48 #51783

  • zempar
  • zempar's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Мнения: 1273
  • Получени благодарности 2436
Подводните апарати май не са нещо сложно, емко беше направил "сполучлив" подводен апарат и мисля бургазлии го тествахте :) .
Сега даже е направил нов и го е кръстил на себе си, на някакво мекотело беше :) .
Администраторите са забранили публикуването за гости.
Следните потребители изказаха благодарности: hektor, bobo, FLORE

Голден маск 5 31 Ян 2017 13:13 #51788

  • bobo
  • bobo's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Мнения: 7714
  • Получени благодарности 6403
Ся ,че не ми се търси-колко пари е тая маска нова в магазина?
Администраторите са забранили публикуването за гости.

Голден маск 5 31 Ян 2017 18:06 #51792

  • bobo
  • bobo's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Мнения: 7714
  • Получени благодарности 6403
bobo писа:
Ся ,че не ми се търси-колко пари е тая маска нова в магазина?
www.shop.imperio.bg/fisher-gold-bug-dp-metalotarsach www.shop.imperio.bg/golden-mask5-metalotarsach www.shop.imperio.bg/teknetics-g2-metalotarsach тея в един клас,а? :whistle: охоо,ми те и тез са за тука www.shop.imperio.bg/tesoro-tejon-metalotarsach www.shop.imperio.bg/tesoro-deleon-megau-metalotarsachi ай сиктиииир.... :lol: ...Наистина ли някой вярва,че маската се доближава макар и маааалко да тези машини!!! :dry:
Последна промяна: 31 Ян 2017 18:21 от bobo.
Администраторите са забранили публикуването за гости.
Следните потребители изказаха благодарности: Slavitoooo, FLORE, cat

Голден маск 5 13 Фев 2017 22:23 #52357

  • djendaka
  • djendaka's Avatar
  • Офлайн
  • Не е член на БНФМ
  • Мнения: 2400
  • Получени благодарности 6810
zempar писа:
Подводните апарати май не са нещо сложно, емко беше направил "сполучлив" подводен апарат и мисля бургазлии го тествахте :) .
Сега даже е направил нов и го е кръстил на себе си, на някакво мекотело беше :) .
Не подвеждай хората Емко нищо не е направил единствения подводен който не се наводняваше беше моя благодарение на това че сам си направих кутията и си я изолирах букси , слушалки всичко , като реши че е голям майстор и спря да дружи с мен се опита да изкопира моя тип кутия ама и до сега не е успял да я запечата и всичките се наводняват . Второ апарата който направи чуваше вълните като премине вълна все едно апарата стреляше , след няколко връщания и последното от което беше 6 месеца и ми го върна почти зимата влязох и се оказа че не чува вълните ама бучи все едно самолет излита 20ст ловеше на 5 см максимум , в момента в който се прибрах и сложих край на живота му а той и до ден днешен си остана същия нещастник л
Администраторите са забранили публикуването за гости.
Следните потребители изказаха благодарности: Slavitoooo, zempar, FLORE, miro1113, cat

Голден маск 5 13 Фев 2017 22:37 #52361

  • djendaka
  • djendaka's Avatar
  • Офлайн
  • Не е член на БНФМ
  • Мнения: 2400
  • Получени благодарности 6810
Като се вземе на предвид схемата която дъвче бизнесмена вече 20 години без да съм лош пророк и маска 5+ и 6 и там до безкрай ще е все тая , дано ме опровергае ама като гледам една антена не може да направи като хората , колегите ореваха светът че на два месеца антените се скапват и не бачкат . Владко се развива колкото и Емко само дето има още някой лев каше и плаща за глезотийки и нова визия а вътре нищо ново под слънцето . Без да съм лош пророк му давам още 2 годинки и ще хване пак машината и булдозетите и гас по калетата като доброто старо време .
Администраторите са забранили публикуването за гости.
Следните потребители изказаха благодарности: Slavitoooo, FLORE, Avrelian, cat

Голден маск 5 13 Фев 2017 23:05 #52363

  • Стефан
  • Стефан's Avatar
  • Офлайн
  • Член на БНФМ, Производител на детектори MIKRON и REX, представител на АКА за България
  • Мнения: 682
  • Получени благодарности 1979
djendaka писа:
...апарата който направи чуваше вълните като премине вълна все едно апарата стреляше , ...
Пропуснал си шанса да предложиш на някоя морска метеорологична служба уникален "вълномер". Поне някой щеше да е щастлив и да има полза :)
Администраторите са забранили публикуването за гости.
Следните потребители изказаха благодарности: Slavitoooo, comander, FLORE, miro1113, cat

Голден маск 5 14 Фев 2017 21:15 #52413

  • djendaka
  • djendaka's Avatar
  • Офлайн
  • Не е член на БНФМ
  • Мнения: 2400
  • Получени благодарности 6810
Стефан писа:
djendaka писа:
...апарата който направи чуваше вълните като премине вълна все едно апарата стреляше , ...
Пропуснал си шанса да предложиш на някоя морска метеорологична служба уникален "вълномер". Поне някой щеше да е щастлив и да има полза :)
Не съм просто не исках и мен да ме търсят да ме клецат :lol: то технологията е ясна ама трябваше на всяко вълнение да подменят уреда щото щеше да е удавен както се вижда от известно време :lol:
Администраторите са забранили публикуването за гости.

Голден маск 5 14 Фев 2017 21:17 #52415

  • djendaka
  • djendaka's Avatar
  • Офлайн
  • Не е член на БНФМ
  • Мнения: 2400
  • Получени благодарности 6810
Между другото ако някой не е виждал удавена медуза , да си вземе на Емко и да направи едно търсене :lol: :lol: :lol:
Администраторите са забранили публикуването за гости.
Следните потребители изказаха благодарности: FLORE, cat

Голден маск 5 14 Фев 2017 21:32 #52418

  • FLORE
  • FLORE's Avatar
  • Офлайн
  • Не е член на БНФМ
  • Мнения: 2402
  • Получени благодарности 5022
Търсене или потапяне , казвай ги тез неща Ванка, моля ти се все пак човека е доплувал чак от Масачузетският технологичен институт.... :woohoo: :woohoo: :woohoo:
КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА ФЕДЕРАЦИЯТА ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ

Бранейки се срещу евреина, аз се боря за делото на бога.
Това, което не е добра раса на този свят е плява.
Администраторите са забранили публикуването за гости.
Следните потребители изказаха благодарности: djendaka

Голден маск 5 14 Фев 2017 21:51 #52421

  • FLORE
  • FLORE's Avatar
  • Офлайн
  • Не е член на БНФМ
  • Мнения: 2402
  • Получени благодарности 5022
Абе чета тука за Massachusetts Institute of Technology и хората са написали, че е американски частен университет в Кеймбридж, Масачузетс, в непосредствена близост до Бостън. Основан е през 1861 г. Университетът е едно от най-елитните висши училища в света в областта на техниката и технологиите.
Та Емко Хремко как си е платил за там ми е много чудно като го знаем че е царивичак... :woohoo: :woohoo: :woohoo:
КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА ФЕДЕРАЦИЯТА ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ

Бранейки се срещу евреина, аз се боря за делото на бога.
Това, което не е добра раса на този свят е плява.
Администраторите са забранили публикуването за гости.
Следните потребители изказаха благодарности: djendaka, cat
Модератори: Slavitoooo, skita6t, Ilia, hektor, admin

Контакти

Илия Илиев

Председател на Българска национална федерация по металдетектинг

Ловеч 5500

Ул. Цар Освободител 33, ет. 2, ап. 3

Тел. 0898584502

Електронна поща: info@metaldetecting.bg

Георги Георгиев

Адвокат

Тел. 0887721898