Регистрираните потребители имат достъп до пълната база на форума като виждат всички теми и публикации.
Регистрация във форума се допуска единствено за членове на БНФМ.

За членство в БНФМ - натиснете тук 
За регистрация във форума - натиснете тук

Добре дошли, Гост
Username: Парола: Запомни ме

ТЕМА: Голден маск 5

Голден маск 5 13 Ян 2017 23:30 #50780

  • mitko
  • mitko's Avatar
  • Офлайн
  • Член на УС на БНФМ
  • Мнения: 2852
  • Получени благодарности 6691
Slavitoooo писа:
Скоро се рових в руските форуми и случайно ми попадна една тема за ГМ 5 с две думи руснаците споделяха за същите минуси на машината ,които и ние констатирахме по сбирките и презентациите . Ако прави нов модел на 5тицата бая работи е наложително да промени !
Защо пишеш за мнението на руснаците. След тия закани за обявяване на война от страна на Мистър Бийн, ти какви отзиви очакваш. Що не публикуваш някое хамериканско мнение. Ма те си мълчат, за да нямат конкуренция, тия дето са си купили. :lol: :lol: :lol:
СТАНИ ЧЛЕН НА БНФМ. ОБЕДИНЕНИЕТО ПРАВИ СИЛАТА

Измяната на престъпния режим е патриотизъм, а патриотизмът по отношение на престъпна държава - това е измяна!
Администраторите са забранили публикуването за гости.

Голден маск 5 13 Ян 2017 23:46 #50783

  • yaponetsa
  • yaponetsa's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Мнения: 1584
  • Получени благодарности 2168
До колкото разбрах точно тва е,както и малко софтуерни изменения за баламите
Администраторите са забранили публикуването за гости.

Голден маск 5 14 Ян 2017 22:56 #50805

  • djendaka
  • djendaka's Avatar
  • Офлайн
  • Не е член на БНФМ
  • Мнения: 2400
  • Получени благодарности 6810
yaponetsa писа:
До колкото разбрах точно тва е,както и малко софтуерни изменения за баламите
Бе с две думи ще окъпе още 100-200 човека преди да се осетят !
Администраторите са забранили публикуването за гости.

Голден маск 5 14 Ян 2017 23:37 #50806

  • Стефан
  • Стефан's Avatar
  • Офлайн
  • Член на БНФМ, Производител на детектори MIKRON и REX, представител на АКА за България
  • Мнения: 682
  • Получени благодарности 1979
Като гледам в толкова лека почва как бърка желязото с цвят, представям си колко пъти собствениците на маски са били изненадани от това което са изкопали. Само те си знаят колко време са изгубили в проверка на железа. Да се надяваме в новите маски ++++ тези проблеми да са оправени, но надали. Затова трябва коренно различно решение, а с тая схема не става ако ще и още 4 процесора да и сложат.
Администраторите са забранили публикуването за гости.
Следните потребители изказаха благодарности: comander, skita6t, djendaka, FLORE

Голден маск 5 14 Ян 2017 23:39 #50807

  • стрела
  • стрела's Avatar
  • Офлайн
  • - Не е член на БНФМ -
  • Мнения: 226
  • Получени благодарности 258
на друго място много го хвалят
Администраторите са забранили публикуването за гости.

Голден маск 5 14 Ян 2017 23:55 #50808

  • djendaka
  • djendaka's Avatar
  • Офлайн
  • Не е член на БНФМ
  • Мнения: 2400
  • Получени благодарности 6810
Стефан писа:
Като гледам в толкова лека почва как бърка желязото с цвят, представям си колко пъти собствениците на маски са били изненадани от това което са изкопали. Само те си знаят колко време са изгубили в проверка на железа. Да се надяваме в новите маски ++++ тези проблеми да са оправени, но надали. Затова трябва коренно различно решение, а с тая схема не става ако ще и още 4 процесора да и сложат.
Стефко аз не мисля така мега милионера разполага с екип от инжинери за който майлап могат само да си мечтаят . Всички ще бъдете много изненадани от ++++ маската май малко плюсове написах , аз лично очаквам масови самоубийства не повече от 6 месеца след пускането и на пазара , толкова добра била че докарвала търсача до лудост ще има май доста работа за доктор Хермафродитов :lol:
Администраторите са забранили публикуването за гости.
Следните потребители изказаха благодарности: comander, FLORE, cat

Голден маск 5 16 Ян 2017 11:04 #50918

  • yaponetsa
  • yaponetsa's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Мнения: 1584
  • Получени благодарности 2168
Стефан писа:
Като гледам в толкова лека почва как бърка желязото с цвят, представям си колко пъти собствениците на маски са били изненадани от това което са изкопали. Само те си знаят колко време са изгубили в проверка на железа. Да се надяваме в новите маски ++++ тези проблеми да са оправени, но надали. Затова трябва коренно различно решение, а с тая схема не става ако ще и още 4 процесора да и сложат.
Два дни гледам платки на майнлаби фишери гарети тесорота уайтс и тнт.Почти всички са с по един процесор.Защо маската има два?Интересно ми е за кво е втория?
Администраторите са забранили публикуването за гости.

Голден маск 5 16 Ян 2017 21:02 #50942

  • djendaka
  • djendaka's Avatar
  • Офлайн
  • Не е член на БНФМ
  • Мнения: 2400
  • Получени благодарности 6810
yaponetsa писа:
Стефан писа:
Като гледам в толкова лека почва как бърка желязото с цвят, представям си колко пъти собствениците на маски са били изненадани от това което са изкопали. Само те си знаят колко време са изгубили в проверка на железа. Да се надяваме в новите маски ++++ тези проблеми да са оправени, но надали. Затова трябва коренно различно решение, а с тая схема не става ако ще и още 4 процесора да и сложат.
Два дни гледам платки на майнлаби фишери гарети тесорота уайтс и тнт.Почти всички са с по един процесор.Защо маската има два?Интересно ми е за кво е втория?
Щото както винаги е купил евтини матеряли като дисплеите и другите китайски части и един процесор не стига , пък може и да е гениално инжинерно решение и да прави маската безотказна , като спре единия процесор веднага се пуска другия :lol:
Администраторите са забранили публикуването за гости.
Следните потребители изказаха благодарности: yaponetsa, FLORE

Голден маск 5 22 Ян 2017 20:44 #51402

  • solid
  • solid's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Мнения: 316
  • Получени благодарности 500
интересно,гледам новата маска 5+ ,защо на всички тестове движат монетата от антената назад,а не обратно на много тестове е така,но ако пиша във другия форум Емо Детекторс , веднага започва ,така ти диктуват от Бургас и други простотии
Администраторите са забранили публикуването за гости.

Голден маск 5 22 Ян 2017 20:48 #51404

  • самотрак
  • самотрак's Avatar
  • Офлайн
  • Член на БНФМ
  • Мнения: 1925
  • Получени благодарности 945
Сигурно за това е втория процесор.Да не кръстосваш сигнала :) .
Администраторите са забранили публикуването за гости.

Голден маск 5 23 Ян 2017 12:42 #51416

  • lefter
  • lefter's Avatar
  • Офлайн
  • Блокиран
  • Мнения: 892
  • Получени благодарности 1439
На 28.01 в Стара Загора щели да показват новото коте 5+ Щяло да мрячи на орудено 20-50% по силно от коте5,че и от дъжд не го било страх.Но това е нищо.Лятоска щяло да се окоти,коте6-съблезъб,тогава да видиш мрякане.
Администраторите са забранили публикуването за гости.
Следните потребители изказаха благодарности: djendaka, yaponetsa, bobo, Radislav

Голден маск 5 23 Ян 2017 16:54 #51424

  • yaponetsa
  • yaponetsa's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Мнения: 1584
  • Получени благодарности 2168
lefter писа:
На 28.01 в Стара Загора щели да показват новото коте 5+ Щяло да мрячи на орудено 20-50% по силно от коте5,че и от дъжд не го било страх.Но това е нищо.Лятоска щяло да се окоти,коте6-съблезъб,тогава да видиш мрякане.
Чул си ма не си разбрал с подробности.Мачка-6 щяло да има 3-ти процесор с качени на него пакман и тетрис.За занимавка на потребителя , та да не ги трошат в дърветата.
Администраторите са забранили публикуването за гости.
Следните потребители изказаха благодарности: comander, djendaka, miro1113, lefter

Голден маск 5 23 Ян 2017 20:05 #51434

  • solid
  • solid's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Мнения: 316
  • Получени благодарности 500
yaponetsa писа:
lefter писа:
На 28.01 в Стара Загора щели да показват новото коте 5+ Щяло да мрячи на орудено 20-50% по силно от коте5,че и от дъжд не го било страх.Но това е нищо.Лятоска щяло да се окоти,коте6-съблезъб,тогава да видиш мрякане.
Чул си ма не си разбрал с подробности.Мачка-6 щяло да има 3-ти процесор с качени на него пакман и тетрис.За занимавка на потребителя , та да не ги трошат в дърветата.
Ти като превъртиш нивата 2-4-ри. пъти,пак ще я удариш.
Администраторите са забранили публикуването за гости.
Следните потребители изказаха благодарности: djendaka, yaponetsa

Голден маск 5 26 Ян 2017 19:35 #51604

  • miro1113
  • miro1113's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Просто човек
  • Мнения: 2052
  • Получени благодарности 3872
yaponetsa писа:
lefter писа:
На 28.01 в Стара Загора щели да показват новото коте 5+ Щяло да мрячи на орудено 20-50% по силно от коте5,че и от дъжд не го било страх.Но това е нищо.Лятоска щяло да се окоти,коте6-съблезъб,тогава да видиш мрякане.
Чул си ма не си разбрал с подробности.Мачка-6 щяло да има 3-ти процесор с качени на него пакман и тетрис.За занимавка на потребителя , та да не ги трошат в дърветата.

А на 6+ ще бъде качен и Супер Марио .
Ако човек изпусне $100 банкнота и злато за $10 , то за златото ще се наведе , с такъв хъс сякаш парите никога не са съществували !
Администраторите са забранили публикуването за гости.
Следните потребители изказаха благодарности: djendaka, lefter

Голден маск 5 26 Ян 2017 23:54 #51618

  • Radislav
  • Radislav's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Мнения: 2192
  • Получени благодарности 3217
djendaka писа:
yaponetsa писа:
Стефан писа:
Като гледам в толкова лека почва как бърка желязото с цвят, представям си колко пъти собствениците на маски са били изненадани от това което са изкопали. Само те си знаят колко време са изгубили в проверка на железа. Да се надяваме в новите маски ++++ тези проблеми да са оправени, но надали. Затова трябва коренно различно решение, а с тая схема не става ако ще и още 4 процесора да и сложат.
Два дни гледам платки на майнлаби фишери гарети тесорота уайтс и тнт.Почти всички са с по един процесор.Защо маската има два?Интересно ми е за кво е втория?
Щото както винаги е купил евтини матеряли като дисплеите и другите китайски части и един процесор не стига , пък може и да е гениално инжинерно решение и да прави маската безотказна , като спре единия процесор веднага се пуска другия :lol:

Това е като релето при голфаджиите. Слагат си второ ново реле и когато дойде мигът, че не иска да запали - само вадят кабела и го бучват в новото . :cheer:

И не обиждайте "мачките" ! Там е друга категория бирата...
"Мачката прави пачка, когато е в крачка !"
" Когато правото се превърне в безправие, съпротивата е задължителна ! "
Последна промяна: 26 Ян 2017 23:58 от Radislav.
Администраторите са забранили публикуването за гости.
Следните потребители изказаха благодарности: djendaka, bobo, FLORE
Модератори: Slavitoooo, skita6t, Ilia, hektor, admin

Контакти

Илия Илиев

Председател на Българска национална федерация по металдетектинг

Ловеч 5500

Ул. Цар Освободител 33, ет. 2, ап. 3

Тел. 0898584502

Електронна поща: info@metaldetecting.bg

Георги Георгиев

Адвокат

Тел. 0887721898