Регистрираните потребители имат достъп до пълната база на форума като виждат всички теми и публикации.
Регистрация във форума се допуска единствено за членове на БНФМ.

За членство в БНФМ - натиснете тук 
За регистрация във форума - натиснете тук

Добре дошли, Гост
Username: Парола: Запомни ме

ТЕМА: Голден маск 5

Голден маск 5 02 Окт 2016 22:31 #46451

  • rublata
  • rublata's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Мнения: 5158
  • Получени благодарности 6058
Какъв щастливец съм,че си продадох овреме МАСКА4 ,това беше първата ми машина,която беше много рекламирана,но сега ,който чете форума все по трудно ще се продават във сайтовете за продажби

Последна промяна: 02 Окт 2016 22:34 от Slavitoooo.
Администраторите са забранили публикуването за гости.
Следните потребители изказаха благодарности: mitko, bobo, FLORE, miro1113

Голден маск 5 02 Окт 2016 22:39 #46452

  • djendaka
  • djendaka's Avatar
  • Офлайн
  • Не е член на БНФМ
  • Мнения: 2400
  • Получени благодарности 6810
rublata писа:
Какъв щастливец съм,че си продадох овреме МАСКА4 ,това беше първата ми машина,която беше много рекламирана,но сега ,който чете форума все по трудно ще се продават във сайтовете за продажби

Доста щастлив си бил от продажбата ми се струва :lol:
Администраторите са забранили публикуването за гости.
Следните потребители изказаха благодарности: mitko

Голден маск 5 02 Окт 2016 22:42 #46454

  • asparuh
  • asparuh's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Мнения: 835
  • Получени благодарности 2277
rublata писа:
Какъв щастливец съм,че си продадох овреме МАСКА4 ,това беше първата ми машина,която беше много рекламирана,но сега ,който чете форума все по трудно ще се продават във сайтовете за продажби


Колега вземи се обрасни малко ,че свинския лов го откриха вече- да няма изненади на някоя нива
или в гората ,че гледам има ловци 70+ с лупи 2см. дебели-мноооого са точни да знаеш :lol: :lol:
Администраторите са забранили публикуването за гости.
Следните потребители изказаха благодарности: rublata

Голден маск 5 02 Окт 2016 22:45 #46455

  • rublata
  • rublata's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Мнения: 5158
  • Получени благодарности 6058
не си ли личи,бях брадясал от тая машина и след продажбата в OLX реших да се снимам.....пък втората ми бе ДЕУС....и него продадох...
Администраторите са забранили публикуването за гости.
Следните потребители изказаха благодарности: skita6t, djendaka, asparuh, bobo

Голден маск 5 02 Окт 2016 22:49 #46456

  • asparuh
  • asparuh's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Мнения: 835
  • Получени благодарности 2277
rublata писа:
не си ли личи,бях брадясал от тая машина и след продажбата в OLX реших да се снимам.....пък втората ми бе ДЕУС....и него продадох...

Ееее голям си късметлия,че си се отървал.Поздрави
Администраторите са забранили публикуването за гости.
Следните потребители изказаха благодарности: djendaka, rublata

Голден маск 5 03 Окт 2016 01:15 #46459

  • the shadow
  • the shadow's Avatar
  • Офлайн
  • - Не е член на БНФМ -
  • Мнения: 49
  • Получени благодарности 45
the shadow писа:
И аз сенабутах с една маска тук в UK преди години, след първото излизане я продадох беше трагедия
Колега що говориш такива неща , незнаеш ли колко много я харесват в Англия , хората са полудели да си купуват петици чети малко , яко си се прекарал като си я продал :lol: Сигорно съм сгрешил колега , ама нека се наказвам с друга машинка. Между друго наисина много маски има купени и освен да си гледат дисплея и правят тестове в градината едва ли за нещо друго ги използват. Тук почвата е малко по различна от на Владко в саксийките.
Администраторите са забранили публикуването за гости.
Следните потребители изказаха благодарности: comander, djendaka, niki stoianov, FLORE, miro1113, rublata

Голден маск 5 11 Окт 2016 21:38 #46622

  • miro1113
  • miro1113's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Просто човек
  • Мнения: 2052
  • Получени благодарности 3872
[/quote]Добре де ,ма тез хора от къде сте ги свъртяли там-трябваше да вземете и някой истински търсач-примерно някоя английска бабичка....Ся ...да е сичко професионално дет са вика... :oops:ееее-ма не може така.... :lol:[/quote]

Не знам за английските бабички .Но като гледам дълбочината на засичане и се сещам за нашите бабички как копат .Тях и сигнал от тавата няма да ги узори . Но нали в Ангшия всички сигнали са им повърхностни , най-много на два пръста в земята та ГМ5 ще е вървежен.
Ако човек изпусне $100 банкнота и злато за $10 , то за златото ще се наведе , с такъв хъс сякаш парите никога не са съществували !
Администраторите са забранили публикуването за гости.
Следните потребители изказаха благодарности: comander, bobo, FLORE

Голден маск 5 28 Дек 2016 21:32 #49611

  • skita6t
  • skita6t's Avatar
  • Офлайн
  • Член на УС на БНФМ, Председател на Регионален клуб Видин, Модератор в уебсайта на БНФМ
  • Мнения: 632
  • Получени благодарности 2566
rublata писа:
не си ли личи,бях брадясал от тая машина и след продажбата в OLX реших да се снимам.....пък втората ми бе ДЕУС....и него продадох...
абе ти само веялници ли купуваш
КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА ФЕДЕРАЦИЯТА ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ
Администраторите са забранили публикуването за гости.
Следните потребители изказаха благодарности: djendaka, nasko75, niki stoianov, miro1113

Голден маск 5 03 Ян 2017 13:45 #49867

  • niki stoianov
  • niki stoianov's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Мнения: 70
  • Получени благодарности 39
Рубла, като те гледам с последната ти машина Най- Ти одисва. Махай с това ДЪРВО и ще намериш treasure
Администраторите са забранили публикуването за гости.

Голден маск 5 03 Ян 2017 16:45 #49872

  • rublata
  • rublata's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Мнения: 5158
  • Получени благодарности 6058
отдавна приключих с гаражните бангии и купешки веялки от прехвалени търговци,сега съм си седнал на .....и ми върви бирката,като търкам...
Администраторите са забранили публикуването за гости.
Следните потребители изказаха благодарности: skita6t, djendaka, asparuh, niki stoianov, FLORE, miro1113

Голден маск 5 12 Ян 2017 15:27 #50645

  • FLORE
  • FLORE's Avatar
  • Офлайн
  • Не е член на БНФМ
  • Мнения: 2402
  • Получени благодарности 5022
Ето още едно клипче да видите "великата маска" как работи "страхотно"... :woohoo:

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА ФЕДЕРАЦИЯТА ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ

Бранейки се срещу евреина, аз се боря за делото на бога.
Това, което не е добра раса на този свят е плява.
Администраторите са забранили публикуването за гости.
Следните потребители изказаха благодарности: comander, skita6t, djendaka, Стефан, miro1113

Голден маск 5 13 Ян 2017 19:32 #50770

  • djendaka
  • djendaka's Avatar
  • Офлайн
  • Не е член на БНФМ
  • Мнения: 2400
  • Получени благодарности 6810
Е то това е така щото таз е стария модел , ако видиш новия какво прави направо ще си сцепиш главата с лопатата :lol:
Администраторите са забранили публикуването за гости.
Следните потребители изказаха благодарности: comander, FLORE

Голден маск 5 13 Ян 2017 20:13 #50773

  • Slavitoooo
  • Slavitoooo's Avatar
  • Офлайн
  • Член на УС на БНФМ, Модератор в уебсайта на БНФМ
  • Мнения: 16443
  • Получени благодарности 14443
Скоро се рових в руските форуми и случайно ми попадна една тема за ГМ 5 с две думи руснаците споделяха за същите минуси на машината ,които и ние констатирахме по сбирките и презентациите . Ако прави нов модел на 5тицата бая работи е наложително да промени !
Администраторите са забранили публикуването за гости.
Следните потребители изказаха благодарности: comander, djendaka

Голден маск 5 13 Ян 2017 22:11 #50776

  • yaponetsa
  • yaponetsa's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Мнения: 1584
  • Получени благодарности 2168
Slavitoooo писа:
Скоро се рових в руските форуми и случайно ми попадна една тема за ГМ 5 с две думи руснаците споделяха за същите минуси на машината ,които и ние констатирахме по сбирките и презентациите . Ако прави нов модел на 5тицата бая работи е наложително да промени !
Вие в кой свет живеете бре?Само аз ли знам че вече има 5+
Администраторите са забранили публикуването за гости.

Голден маск 5 13 Ян 2017 22:54 #50779

  • Nesho
  • Nesho's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Мнения: 5553
  • Получени благодарности 4419
yaponetsa писа:
Slavitoooo писа:
Скоро се рових в руските форуми и случайно ми попадна една тема за ГМ 5 с две думи руснаците споделяха за същите минуси на машината ,които и ние констатирахме по сбирките и презентациите . Ако прави нов модел на 5тицата бая работи е наложително да промени !
Вие в кой свет живеете бре?Само аз ли знам че вече има 5+

Какво ще рече този плюс. Да не би да е пуснал версия с Палър Бокс ?
Администраторите са забранили публикуването за гости.
Модератори: Slavitoooo, skita6t, Ilia, hektor, admin

Контакти

Илия Илиев

Председател на Българска национална федерация по металдетектинг

Ловеч 5500

Ул. Цар Освободител 33, ет. 2, ап. 3

Тел. 0898584502

Електронна поща: info@metaldetecting.bg

Георги Георгиев

Адвокат

Тел. 0887721898