Регистрираните потребители имат достъп до пълната база на форума като виждат всички теми и публикации.
Регистрация във форума се допуска единствено за членове на БНФМ.

За членство в БНФМ - натиснете тук 
За регистрация във форума - натиснете тук

Добре дошли, Гост
Username: Парола: Запомни ме

ТЕМА: Голден маск 5

Голден маск 5 01 Окт 2016 22:50 #46422

  • asparuh
  • asparuh's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Мнения: 835
  • Получени благодарности 2277
djendaka писа:
asparuh писа:
Хайде ще го взема,макар и на малка загуба,понеделник ми го прати-ще ти купя 2 петици- :ohmy: :lol:
Ми то нали знаеш при алъш вериша винаги има някой набутан :lol:

Хубаво има набутани ,но що да съм все аз,и аз искам баница да ям ,все от ебаната страна съм,
тури поне още 200лв да излезя на нула и щи паля свещ докато съм жив-обещавам
Администраторите са забранили публикуването за гости.
Следните потребители изказаха благодарности: djendaka, bobo, FLORE

Голден маск 5 01 Окт 2016 23:35 #46423

  • djendaka
  • djendaka's Avatar
  • Офлайн
  • Не е член на БНФМ
  • Мнения: 2400
  • Получени благодарности 6810
asparuh писа:
djendaka писа:
asparuh писа:
Хайде ще го взема,макар и на малка загуба,понеделник ми го прати-ще ти купя 2 петици- :ohmy: :lol:
Ми то нали знаеш при алъш вериша винаги има някой набутан :lol:

Хубаво има набутани ,но що да съм все аз,и аз искам баница да ям ,все от ебаната страна съм,
тури поне още 200лв да излезя на нула и щи паля свещ докато съм жив-обещавам
ААА не става , той сега Владко пуснал маските за бургазлии на половин цена , ти хептен тънко искаш да минеш :cheer:
Администраторите са забранили публикуването за гости.
Следните потребители изказаха благодарности: asparuh, bobo

Голден маск 5 02 Окт 2016 00:16 #46428

  • the shadow
  • the shadow's Avatar
  • Офлайн
  • - Не е член на БНФМ -
  • Мнения: 49
  • Получени благодарности 45
И аз сенабутах с една маска тук в UK преди години, след първото излизане я продадох беше трагедия
Администраторите са забранили публикуването за гости.
Следните потребители изказаха благодарности: comander, djendaka, bobo, FLORE, miro1113, rublata

Голден маск 5 02 Окт 2016 09:18 #46431

  • FLORE
  • FLORE's Avatar
  • Офлайн
  • Не е член на БНФМ
  • Мнения: 2402
  • Получени благодарности 5022
the shadow писа:
И аз сенабутах с една маска тук в UK преди години, след първото излизане я продадох беше трагедия

Трагедия друг път ти си хейтър както казват предателите , кажи кой те подкупи да напишеш това не си спомням да съм давал апартамент и на теб... :P
КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА ФЕДЕРАЦИЯТА ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ

Бранейки се срещу евреина, аз се боря за делото на бога.
Това, което не е добра раса на този свят е плява.
Администраторите са забранили публикуването за гости.
Следните потребители изказаха благодарности: djendaka, bobo

Голден маск 5 02 Окт 2016 11:37 #46434

  • miro1113
  • miro1113's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Просто човек
  • Мнения: 2052
  • Получени благодарности 3872
Нали знаеш , Изберете българското , а после Да си бях взел китайско.
Ако човек изпусне $100 банкнота и злато за $10 , то за златото ще се наведе , с такъв хъс сякаш парите никога не са съществували !
Администраторите са забранили публикуването за гости.
Следните потребители изказаха благодарности: djendaka

Голден маск 5 02 Окт 2016 15:08 #46437

  • niki stoianov
  • niki stoianov's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Мнения: 70
  • Получени благодарности 39
Пичове , Омразата поражда Омраза Другото е около нас . Като гледам накъде сте тръгнали , можеби все по- рядко ще влизаме в този Форум . Успех с mdet
Администраторите са забранили публикуването за гости.

Голден маск 5 02 Окт 2016 16:54 #46438

  • bobo
  • bobo's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Мнения: 7714
  • Получени благодарности 6403
niki stoianov писа:
Пичове , Омразата поражда Омраза Другото е около нас . Като гледам накъде сте тръгнали , можеби все по- рядко ще влизаме в този Форум . Успех с mdet
Ти пък къде видя омраза!?...Не знам дали все по рядко ще влизаш в тоя форум,ма зарад такива кат Владо-все по рядко ще излизаш с машнката!!!Пък си обичай който и колкото искаш!...НО-тука не става въпрос за омраза,а показване на истинските възможности на някои прехвалени апарати-за назидание на предателите!-И-в тея клипове няма манипулация.Така работят маските на орудено!
Администраторите са забранили публикуването за гости.
Следните потребители изказаха благодарности: comander, hektor, djendaka, vezir, FLORE, miro1113, Radislav

Голден маск 5 02 Окт 2016 17:33 #46440

  • miro1113
  • miro1113's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Просто човек
  • Мнения: 2052
  • Получени благодарности 3872
Омразата е за безсилните , те толкова си могат , а ние сме силни .
Да истината понякога боли , но такъв е живота , с болка се ряждаш с болка умираш .
Ако човек изпусне $100 банкнота и злато за $10 , то за златото ще се наведе , с такъв хъс сякаш парите никога не са съществували !
Администраторите са забранили публикуването за гости.
Следните потребители изказаха благодарности: comander, hektor, djendaka, bobo, FLORE

Голден маск 5 02 Окт 2016 19:23 #46441

  • Стефан
  • Стефан's Avatar
  • Офлайн
  • Член на БНФМ, Производител на детектори MIKRON и REX, представител на АКА за България
  • Мнения: 682
  • Получени благодарности 1979
В случая даже не става дума за омраза. Когато дълго време трупаш негативна енергия, в един момент тя се обръща срещу теб. Каквото повикало, такова се обадило. Не може години наред да се заяждаш с хората и да водиш войни с тях, и да не очакваш, че някой ден няма да ти се случи същото. Има много просто правило: "Не прави на другите това, което не искаш да направят на теб." Всеки рано или късно си получава това което си е заработил!
Администраторите са забранили публикуването за гости.
Следните потребители изказаха благодарности: Slavitoooo, comander, hektor, skita6t, vaskonti, djendaka, yaponetsa, vezir, asparuh, bobo Виж още благодарили

Голден маск 5 02 Окт 2016 21:38 #46443

  • zempar
  • zempar's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Мнения: 1273
  • Получени благодарности 2436
Или както казах на приятеля на дъщеря ми, "внимавай, защото каквото направиш на дъщеря ми, то същото ще ти направя аз на теб" :) .
Администраторите са забранили публикуването за гости.
Следните потребители изказаха благодарности: comander, djendaka, FLORE, miro1113, rublata

Голден маск 5 02 Окт 2016 21:51 #46445

  • bobo
  • bobo's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Мнения: 7714
  • Получени благодарности 6403
zempar писа:
Или както казах на приятеля на дъщеря ми, "внимавай, защото каквото направиш на дъщеря ми, то същото ще ти направя аз на теб" :) .
Ти пък-така как ша са радваш на внучета :lol: :lol:
Администраторите са забранили публикуването за гости.
Следните потребители изказаха благодарности: zempar, djendaka, mitko, Radislav

Голден маск 5 02 Окт 2016 22:09 #46446

  • djendaka
  • djendaka's Avatar
  • Офлайн
  • Не е член на БНФМ
  • Мнения: 2400
  • Получени благодарности 6810
Владко тарикатко години на ред мачкаше по долен начин бг конкуренцията искаше всички да му се подчиняват , то не беше Виста , не беше Блистул , със Микрон също се дърпаше но този път улучи шестицата . Факт е че апаратите му са едни от най-зле работещите в Бг но с добър маркетинг успя да си извоюва името на производител номер 1 в България . Оказа се че е добър в продажбите но много зле в електроника , като продаваш боклуци рано или късно балона се пука и взимаш много звучен шамар , а като гледам той започна да взима много шамари с долните си постъпки в последно време . Обижда всички търсачи в бг както правеше нексуса преди време и сега се е сврял в миша дупка , колегите по форумите са настръхнали на макс срещу него , единствения форум който го поддържа се оказа и неговия личен форум на фирмата , но да видим и тази фирма още колко ще изкара като излязоха на яве доста неща .
Администраторите са забранили публикуването за гости.
Следните потребители изказаха благодарности: comander, bobo, FLORE, miro1113, Radislav

Голден маск 5 02 Окт 2016 22:11 #46447

  • djendaka
  • djendaka's Avatar
  • Офлайн
  • Не е член на БНФМ
  • Мнения: 2400
  • Получени благодарности 6810
the shadow писа:
И аз сенабутах с една маска тук в UK преди години, след първото излизане я продадох беше трагедия
Колега що говориш такива неща , незнаеш ли колко много я харесват в Англия , хората са полудели да си купуват петици чети малко , яко си се прекарал като си я продал :lol:
Администраторите са забранили публикуването за гости.
Следните потребители изказаха благодарности: FLORE

Голден маск 5 02 Окт 2016 22:12 #46448

  • mitko
  • mitko's Avatar
  • Офлайн
  • Член на УС на БНФМ
  • Мнения: 2852
  • Получени благодарности 6691
zempar писа:
Или както казах на приятеля на дъщеря ми, "внимавай, защото каквото направиш на дъщеря ми, то същото ще ти направя аз на теб" :) .
И аз мислех като тебе, ама дойде време, когато виках:
И негър да доведеш, ша го варосаме. :cheer:
СТАНИ ЧЛЕН НА БНФМ. ОБЕДИНЕНИЕТО ПРАВИ СИЛАТА

Измяната на престъпния режим е патриотизъм, а патриотизмът по отношение на престъпна държава - това е измяна!
Администраторите са забранили публикуването за гости.
Следните потребители изказаха благодарности: djendaka, bobo, FLORE

Голден маск 5 02 Окт 2016 22:24 #46450

  • miro1113
  • miro1113's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Просто човек
  • Мнения: 2052
  • Получени благодарности 3872
mitko писа:
zempar писа:
Или както казах на приятеля на дъщеря ми, "внимавай, защото каквото направиш на дъщеря ми, то същото ще ти направя аз на теб" :) .
И аз мислех като тебе, ама дойде време, когато виках:
И негър да доведеш, ша го варосаме. :cheer:

Да , след като ти доведе бяло момче много смело взе да приказваш .
Ако човек изпусне $100 банкнота и злато за $10 , то за златото ще се наведе , с такъв хъс сякаш парите никога не са съществували !
Администраторите са забранили публикуването за гости.
Модератори: Slavitoooo, skita6t, Ilia, hektor, admin

Контакти

Илия Илиев

Председател на Българска национална федерация по металдетектинг

Ловеч 5500

Ул. Цар Освободител 33, ет. 2, ап. 3

Тел. 0898584502

Електронна поща: info@metaldetecting.bg

Георги Георгиев

Адвокат

Тел. 0887721898