Radislav писа:
А далиБългария в десети век е пратила просветници в Русия,просто щото братята и били безписмени ,неуки и неверни?!
Не бъди Славчовец!Бъди литерат![/quote]
Литерати много, търсещи, и безпристрастно споделяши Истината такава, каквато е била малко ![/quote
Еми добре,де,те много казуси,но ще ти дам единфрапиращ.Споменаваш Стамболов!Той много фенове навъди последните години,щото отявлен русофоб,но знаеш ли какво точно е правил той през войната-?!Ами пари е правил!От търговия,по- точно спекула!Снабдявал е руската армия с храна!В много случаи дарявана от българските селяни,която той е продавал на неколкократно завишени цени от нормалните,разбира се на партия със отговорните за продоволствията от руска страна !Ама тва рядко се коментира...!