Регистрираните потребители имат достъп до пълната база на форума като виждат всички теми и публикации.
Регистрация във форума се допуска единствено за членове на БНФМ.

За членство в БНФМ - натиснете тук 
За регистрация във форума - натиснете тук

Добре дошли, Гост
Username: Парола: Запомни ме

ТЕМА: Трети март

Трети март 30 Юни 2021 12:16 #101133

  • kaveiros
  • kaveiros's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Лош и дебел
  • Мнения: 14186
  • Получени благодарности 12818
Radislav писа:
А далиБългария в десети век е пратила просветници в Русия,просто щото братята и били безписмени ,неуки и неверни?!
Не бъди Славчовец!Бъди литерат![/quote]

Литерати много, търсещи, и безпристрастно споделяши Истината такава, каквато е била малко ![/quote]
Алитерати също много, но алитерати, споделящи някаква Истина, няма!
Администраторите са забранили публикуването за гости.

Трети март 30 Юни 2021 19:27 #101140

  • bobo
  • bobo's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Мнения: 7714
  • Получени благодарности 6403
Radislav писа:
А далиБългария в десети век е пратила просветници в Русия,просто щото братята и били безписмени ,неуки и неверни?!
Не бъди Славчовец!Бъди литерат![/quote]

Литерати много, търсещи, и безпристрастно споделяши Истината такава, каквато е била малко ![/quote






Еми добре,де,те много казуси,но ще ти дам единфрапиращ.Споменаваш Стамболов!Той много фенове навъди последните години,щото отявлен русофоб,но знаеш ли какво точно е правил той през войната-?!Ами пари е правил!От търговия,по- точно спекула!Снабдявал е руската армия с храна!В много случаи дарявана от българските селяни,която той е продавал на неколкократно завишени цени от нормалните,разбира се на партия със отговорните за продоволствията от руска страна !Ама тва рядко се коментира...!
Последна промяна: 30 Юни 2021 20:08 от bobo.
Администраторите са забранили публикуването за гости.
Следните потребители изказаха благодарности: mitko

Трети март 30 Юни 2021 20:19 #101143

  • Slavitoooo
  • Slavitoooo's Avatar
  • Офлайн
  • Член на УС на БНФМ, Модератор в уебсайта на БНФМ
  • Мнения: 16443
  • Получени благодарности 14443
След така нареченото "" Освобождение " някой у трябвало да ни освободи и от Освободителите !
Е един такъв освободител е Станболов !
Руснаците са били свикнали обикновените хора да са крепостни селяни (РОБИ ) но ние в Отоманската империя
не сме биле Роби .
Администраторите са забранили публикуването за гости.

Трети март 30 Юни 2021 20:26 #101144

  • bobo
  • bobo's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Мнения: 7714
  • Получени благодарности 6403
Slavitoooo писа:
След така нареченото "" Освобождение " някой у трябвало да ни освободи и от Освободителите !
Е един такъв освободител е Станболов !
Руснаците са били свикнали обикновените хора да са крепостни селяни (РОБИ ) но ние в Отоманската империя
не сме биле Роби .
Той и Боко е такъв !ОСВОБОДИТЕЛ!нъл си му подлога....Само дето през комунизма наистина не бяхме роби,за разлика от сега!
Последна промяна: 30 Юни 2021 20:28 от bobo.
Администраторите са забранили публикуването за гости.
Следните потребители изказаха благодарности: mitko

Трети март 30 Юни 2021 20:57 #101145

  • Slavitoooo
  • Slavitoooo's Avatar
  • Офлайн
  • Член на УС на БНФМ, Модератор в уебсайта на БНФМ
  • Мнения: 16443
  • Получени благодарности 14443
bobo писа:
Slavitoooo писа:
След така нареченото "" Освобождение " някой у трябвало да ни освободи и от Освободителите !
Е един такъв освободител е Станболов !
Руснаците са били свикнали обикновените хора да са крепостни селяни (РОБИ ) но ние в Отоманската империя
не сме биле Роби .
Той и Боко е такъв !ОСВОБОДИТЕЛ!нъл си му подлога....Само дето през комунизма наистина не бяхме роби,за разлика от сега!
Пак стигаме до Великата БайТошова младеж и Димитровският Комунистически Младежки Съюз в скоби ДКМС :lol:
Администраторите са забранили публикуването за гости.

Трети март 03 Мар 2022 12:35 #105423

  • mitko
  • mitko's Avatar
  • Офлайн
  • Член на УС на БНФМ
  • Мнения: 2852
  • Получени благодарности 6691
СТАНИ ЧЛЕН НА БНФМ. ОБЕДИНЕНИЕТО ПРАВИ СИЛАТА

Измяната на престъпния режим е патриотизъм, а патриотизмът по отношение на престъпна държава - това е измяна!
Администраторите са забранили публикуването за гости.
Следните потребители изказаха благодарности: yaponetsa, самотрак, solid, bobo, Nesho, miro1113, Djenko

Трети март 03 Мар 2022 23:07 #105452

  • mitko
  • mitko's Avatar
  • Офлайн
  • Член на УС на БНФМ
  • Мнения: 2852
  • Получени благодарности 6691
СТАНИ ЧЛЕН НА БНФМ. ОБЕДИНЕНИЕТО ПРАВИ СИЛАТА

Измяната на престъпния режим е патриотизъм, а патриотизмът по отношение на престъпна държава - това е измяна!
Администраторите са забранили публикуването за гости.
Следните потребители изказаха благодарности: Nesho

Трети март 24 Мар 2022 20:27 #105703

  • barkas
  • barkas's Avatar
  • Офлайн
  • Не е член на БНФМ
  • Мнения: 26
  • Получени благодарности 17
Още един копейкин .
Администраторите са забранили публикуването за гости.

Трети март 24 Мар 2022 21:22 #105706

  • fides
  • fides's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Мнения: 223
  • Получени благодарности 319
баркас отлитай.........
Администраторите са забранили публикуването за гости.

Трети март 27 Мар 2022 19:12 #105709

  • barkas
  • barkas's Avatar
  • Офлайн
  • Не е член на БНФМ
  • Мнения: 26
  • Получени благодарности 17
Още един копейкин .
Администраторите са забранили публикуването за гости.
Модератори: Slavitoooo, Ilia, skita6t, hektor, admin

Контакти

Илия Илиев

Председател на Българска национална федерация по металдетектинг

Ловеч 5500

Ул. Цар Освободител 33, ет. 2, ап. 3

Тел. 0898584502

Електронна поща: info@metaldetecting.bg

Георги Георгиев

Адвокат

Тел. 0887721898